Adsorpční odvlhčování

HB Group navrhuje, vyrábí a instaluje sušící systémy a vzduchotechnické jednotky pro kompletní úpravu vzduchu. Tyto systémy se mohou skládat z adsorpce, chlazení, topení, zvlhčování, odvlhčování nebo jejich kombinací.

Adsorpční odvlhčovače HB se vyznačují vysokou kapacitou v běžných venkovních teplotách a vlhkostech (% RH).  V podmínkách s nízkou teplotou a vlhkostí má adsorpce od HB, zvláště při porovnání s jinými odvlhčovacími systémy, mimořádně vysokou účinnost.

Pára, plyn, elektřina, horká voda nebo solární energie? Adsorpční odvlhčovač může používat téměř jakýkoliv zdroj energie. Tudíž může být použit zdroj energie, který je nejvíce hospodárný a šetrný k životnímu prostředí. Pro chladící a mrazící zařízení jsou k dispozici speciální adsorpční jednotky, které jsou navrženy pro vysoušení při teplotách -25°C nebo nižších.

V nabídce HB jsou také mobilní adsorpční odvlhčovače, které se používají pro krátkodobé úkony, jako je například vysoušení budov, které byly poškozeny povodní.

Lze je použít při sušících procesech různých materiálů, při skladování, kde je obecně vyžadován suchý vzduch nebo při vysoušení vzduchu tam, kde jsou požadován nízký rosný bod.

Sdílet

KONTAKT

HB KRAKO s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: info@hbkrako.cz

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x