HB Group: specialista na odvlhčování a klimatizace

V oblasti kontroly klimatu a vlhkosti poskytuje
HB Group řešení na míru již po celá desetiletí.

Mezinárodní HB Group je rozdělena do dvou divizí:
HB Drying Systems a HB KRAKO. Přestože každá z nich má svou vlastní specializaci, v praxi se navzájem perfektně doplňují a spolupracují při výrobě systémů a zařízeních pro regulaci teploty a vlhkosti.

Systémy HB jsou navrhovány pro nejrůznější použití. Od úplné kontroly klimatu pro podniky a úřady až po chladicí zařízení v pracovním prostředí do -70 ° C. Tyto systémy však mohou být použity i ve velmi pokročilých a ultramoderních zařízeních jako jsou například zkušební laboratoře.

V odbornost a preciznost produktů HB Group věří klienti z nejrůznějších odvětví. Mimo jiné jsou našimi zákazníky nadnárodní koncerny z potravinářského průmyslu, farmacie, lodní dopravy a mnoho dalších.

Centrála HB Group sídlí ve městě Almelo, Nizozemí. Výroba probíhá v Nizozemí a České republice. HB Group má po celém světě několik stovek zaměstnanců.

Kvalita
Všechny produkty, které vyrábíme, mají vynikající kvalitu. Této kvality je dosaženo díky výběru používaného materiálu, profesionálně vyškolenému personálu a pečlivému produktovému managementu. Kvalita a naslouchání požadavkům zákazníka jsou pro nás velice důležité. Zároveň je pro nás důležité i životní prostředí. Díky neustálému vývoji nových technologií, jsou naše produkty vždy velmi efektivní, vysoce výkonné a přesto šetrné k životnímu prostředí.

Sdílet

KONTAKT

HB KRAKO s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: info@hbkrako.cz

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x