Munters Group: specialista na odvlhčování a klimatizace

V oblasti kontroly klimatu a vlhkosti poskytuje
Munters Group řešení na míru již po celá desetiletí.

Mezinárodní Munters Group je rozdělena do dvou divizí:

AirT - úprava vzduchu
FoodT - klima v pěstitelství a chovatelství

Přestože každá z nich má svou vlastní specializaci, v praxi se navzájem perfektně doplňují a spolupracují při výrobě systémů a zařízeních pro regulaci klimatu.

Systémy Munters jsou navrhovány pro nejrůznější použití. Od úplné kontroly klimatu pro podniky a úřady až po chladicí zařízení v pracovním prostředí do -70 ° C. Tyto systémy však mohou být použity i ve velmi pokročilých a ultramoderních zařízeních jako jsou například zkušební laboratoře.

V odbornost a preciznost produktů Munters Group věří klienti z nejrůznějších odvětví. Mimo jiné jsou našimi zákazníky nadnárodní koncerny z potravinářského průmyslu, farmacie, lodní dopravy a mnoho dalších.

Centrála Munters Group sídlí ve Švédsku. Výroba probíhá v 18 výrobních závodech po celém světě. Munters Group má po celém světě téměř 4000 zaměstnanců.

Kvalita
Všechny produkty, které vyrábíme, mají vynikající kvalitu. Této kvality je dosaženo díky výběru používaného materiálu, profesionálně vyškolenému personálu a pečlivému produktovému managementu.

Kvalita a naslouchání požadavkům zákazníka jsou pro nás velice důležité. Zároveň je pro nás důležité i životní prostředí. Díky neustálému vývoji nových technologií, jsou naše produkty vždy velmi efektivní, vysoce výkonné a přesto šetrné k životnímu prostředí.

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x