Kontrolní systém

Dlouhodobým výzkumem a díky našim rozsáhlým zkušenostem v sušení jsme vyvinuli velmi pokročilý a uživatelsky snadný kontrolní systém.

Tento kontrolní systém může být použit jak pro konvenční sušárny, kondenzační sušárny, tak i pro parní sušárny.

Náš kontrolní systém byl vyvinut tak, aby byl schopen řídit současně až 40 sušáren z jednoho počítače. Funguje v rámci programů Windows a může být velmi lehce připojen k síti.

Snadná obsluha
Informace o typu dřeva, jeho tloušťce, počáteční vlhkosti a požadované konečné vlhkosti jsou načteny v počítači. Použitím vnitřní knihovny více než 120 druhů dřeva, kontrolní systém vybere nejlepší program sušení pro daný typ dřeva.

Flexibilita
Každý sušící program může být vložením jiných dat do programu modifikován. Kontrolní program vybírá vhodný plán pro sušení dřeva v sušárně. Řídicí systém má několik předprogramovaných fází sušení, které mají být dokončeny v určeném pořadí.

Bezdrátové senzory
Pro náš kontrolní systém používáme bezdrátové senzory. Jejich hlavní výhodou je uplná absence kabelů. Díky tomu je možné posunovat dřevo uvnitř sušárny bez obav z přetrhnutí nebo poškození kabelů. Eliminují se tím také případné náklady na nové kabely či na jejich opravu.

Další výhodou bezdrátových senzorů je baterie, která lze lehce vyměnit pomocí šroubováku, takže není potřeba pořizovat nový vysílač když v něm dojdou baterie.

 

Sdílet

KONTAKT

HB KRAKO s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: info@hbkrako.cz

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x