Munters Czech v rámci skupiny

Rok 2017 pro nás přinesl velké změny. Tou zřejmě nejzásadnější je změna našeho vlastníka - od července roku 2017 jsme 100% vlastněni Švédskou společností Munters a stali jsme se tak součástí velké a úspěšné mezinárodní společnosti s věhlasnou pověstí a stabilním zázemím.

Společnost Munters založil Carl Munters, renomovaný vynálezce, který během svého života zažádal o více než 1000 patentů a v jeho šlépějích kráčíme i nadále. Společnosti Muters investuje 2,6% svých zisků do vývoje, díky čemuž získala během posledních 5 let dalších 40 patentů.

Výrobní program Munters je velice blízký tomu, který máme i my jakožto Munters Czech s.r.o. I Munters se celosvětově zabývá výrobou zařízení na úpravu vzduchu, takže věříme, že tímto spojením jen rozšíříme naše obzory, záběr činností a naučíme se i něčemu novému od našich zahraničních kolegů. Jelikož Munters je listovaná na burze je naše podnikání a výsledky ještě transparenější, což také vnímáme jako další krok kupředu. 

Stále jsme to však my - máme stále náš skvělý tým zaměstnanců, odvádíme co nejkvalitnější práci a naším cílem je stále v prvé řadě mít spokojené zákazníky, ale i zaměstnance a budeme v tomto trendu pokačovat a budeme se neustále snažit být ještě lepší! 

Těšíme se na další spolupráci a věříme, že brzy i Vy uvídíte pokroky v podobě zvyšování kvality, efektivity námi odváděné práce a přístupu k zákazníkům. 

Vaše Munters Czech s.r.o.

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x