Shrnutí 1. pololetí roku 2016

Začátek roku 2016 se nesl nejen v duchu dokončení montáží našich sušáren dřeva v Belgii a Švédsku, ale také jsme začali ihned intenzivně pracovat na nových projektech. Během tohoto pololetí jsme zrealizovali již několik zakázek adsorpčních odvlhčovačů, které mířily převážně do společností potravinářského průmyslu. Dokončili jsme také několik projektů sušáren, které byly postaveny a uvedeny do provozu našimi pracovníky přímo v místě realizace.

V současné době je naše výroba plně vytížena projekty, které mají cílovou destinaci například v Indii, Velké Británii, Malajsii či Belgii. Mezi rozpracovanými projekty, které budeme během léta dokončovat, je také několik sušáren pro dřevařské závody nejen v České republice, ale také například budeme uvádět do provozu sušárnu papírových trubic v Izraeli.

Již nyní tedy víme, že i v druhé polovině letošního roku budeme naše výrobní kapacity využívat naplno.

Pokud i Vy máte zájem o podobný projekt, neváhejte se na nás obrátit. Společně najdeme řešení přímo na míru Vašim požadavkům.

Zde Vám přinášíme výběr některých našich projektů, které byly dokončeny během tohoto pololetí.

 

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x