Odvlhčování farmaceutických výrobků

Farmaceutické výrobky jsou obecně vyráběny v souladu s vysokými požadavky na kvalitu. Je naprosto nezbytné, aby relativní vlhkost vzduchu nebyla příliš vysoká a udržovala se stále na stejné úrovni. S naším adsorpčním odvlhčovačem jsme schopni splnit všechny Vaše požadavky, stejně jako všechny nejpřísnější předpisy a normy.

V rámci farmaceutického průmyslu, jsou pro výrobu prášků a tablet často používány hygroskopické materiály, o kterých je známo, že mohou a také budou absorbovat vlhkost ze vzduchu. Mnohé z těchto výrobků jsou vyráběny v prostředí s řízenou nízkou relativní vlhkostí vzduchu. Ta může být v rozmezí 30 % až 5% RH a dokonce i nižší. Těchto podmínek nemůže být dosaženo bez použití adsorpčních odvlhčovačů. To je důvod, proč jsou HB adsorpční odvlhčovače instalovány v mnoha farmaceutických továrnách po celém světě.

Odvlhčování je používáno při klimatizaci výrobních procesů nebo prostor. Adsorpční odvlhčovače nebo kondenzační odvlhčovače s tepelným čerpadlem obecně zefektivňují sušení.  

Sdílet

KONTAKT

HB KRAKO s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: info@hbkrako.cz

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x