PLC kontrolní systém

Všechny dodávané zařízení od HB mohou být vybaveny PLC kontrolními systémy. Pro tyto účely používáme standardně Siemens PLC systémy. Pro vizualizaci a obsluhu zařízení používáme dotykové obrazovky. Pokud se zařízení skládá z více jednotek, mohou být spolu propojeny centrální sítí. V případě potřeby tento systém nabízí také možnost propojit zařízení k již existující jednotce.

Nezbytný speciální HB systém byl navržen a je udržován vlastními HB servisními techniky. Náš systém je postaven modulárně a může být lehce změněn a přizpůsoben přáním a požadavkům zákazníka. Pro řízení v sušárnách jsme vyvinuli vlastní sušící plánovací systém. Tento systém nabízí možnost vytvořit si vlastní plán sušení nebo změnit jej přímo na dotykovém panelu nebo na počítači pomocí programu MS Excel. Automaticky je prováděno zálohování teploty a relativní vlhkosti po každém sušícím cyklu.

Decentrální I/O systém u adsorpčních odvlhčovačů
Pokud zákazník chce použít jeho vlastní software a vizualizace, můžeme dodat navíc kontrolní skříň. Především u adsorpčních sušáren nabízí tato možnost velké výhody. Vedle napájecího kabelu musí zákazník pouze připojit datový kabel na necentrální I/O systém (který je namontován v kontrolní kabině). To ušetří mnoho nákladů spojených s instalací a prací na místě. Tento systém umožňuje plně integrovat adsorpční odvlhčovače do výrobního procesu. Značku použitých komponentů si zákazník zvolí předem. 

Na přání zákazníků jsme řídicí skříně již vybavovali zařízením od firem Rockwell, Telemecanique a Siemens.  

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x