PROČ PRÁVĚ K NÁM?

 

ZÁZEMÍ A STABILITA MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI

Naše historie sahá až do roku 1955 a stále postupně rosteme a rozvíjíme se. Investujme do rozvoje, vzdělávání zaměstnanců a snažíme se být dobrým a stabilním zaměstnavatelem.

Byť jsme součásti globální skupiny o téměř 4 000 zaměstnancích, stále si do určité míry zachováváme ráz rodinné společnosti. My i naše vedení víme, že každý jsme jiný, a tudíž se snažíme každého jedince pochopit a brát ohled na jeho/její individuální potřeby. Každý náš závod má značnou míru autonomie a stejně tak, jako vedení přistupuje k jednotlivým závodům, tak se i my snažíme přistupovat k našim zaměstnancům. Snažíme se chápat individuální potřeby jednotlivců a vycházet zaměstnancům vstříc a na oplátku zase očekáváme, že zaměstnanci budou svou energii investovat zpět do nás, do svého zaměstnavatele. Snažíme se fungovat jako tým, nedělit se na vedoucí a podřízené, a společně táhnout za jeden provaz a dosahovat stanovených cílů, nebo je i překračovat. 

Tím, že jsme součástí mezinárodní firmy, nabízíme také možnost komunikovat se zahraničím, máte u nás tedy možnost využít a rozvíjet své jazykových znalosti, ale také využít možnosti stáží na našich zahraničních pobočkách. 

  Vytváření trvale udržitelných hodnot

Jednou z našich klíčových firemních hodnot je právě tato, ale co si pod tím představit?

Tato hodnota se promítá do všech sfér našeho podnikání. Jednak přímo do výrobků - snažíme se, aby naše zařízení byla šetrná k životnímu prostředí, snažíme se vytvářet ekologická a energeticky nenáročná řešení.

Jednak se tato hodnota promítá i do procesu, jak podnikáme - snažíme se snižovat spotřebu elektrické energie v našich závodech po celém světě a obecně být ohleduplní k životnímu prostředí. Snižujeme tedy spotřebu energií, ale snažíme se i snižovat naši karbonovou stopu - ať už výběrem firemních automobilů, tak i podporou cyklstiky u zaměstnanců, či zaváděním flexibilních úvazků, aby naši zaměstnanci nemuseli denně dojíždět autem. 

Podporujeme také místní komunitu a snažíme se organizovat různé akce, kterými přispíváme společnosti a zároveň tím budujeme týmového ducha.

A samozřejmě se snažíme pečovat o naše zaměstanance tak, abychom budovali stabilní tým. 

Vždycky je lepší cesta

Naším zakladatelm byl švédský vynálezce Carl Munters a my se snažíme kráčet v jeho šlépějích a být stále o krok před konkurencí. Neustále se snažíme naše zařízení inovovat a 2,6% ročního obratu společnosti investujeme do vývoje, což nám dopomohlo k získání mnoha dalších patentů. I Vy se můžete stát součástí firmy, která se snaží jít stále vpřed a nezaspat na vavřínech. Jsme otevřeni novým nápadům a myšlenkám a dáme Vám prostor k rozvoji!

Víme, že vždy je v čem se zlepšovat, a proto každoročně provádíme průzkumy spokojenosti zaměstnanců, abychom získali zpětnou vazbu a mohli na sobě stále pracovat. 

Týmový duch

Víme, že nejlepších výsledků je možné dosáhnout jen když budeme spolupracovat a fungovat jako jeden tým. A to nejen lokálně, ale i globálně.

Spolupracujeme mezi sebou, do rozhodování angažujeme všechny, na které dané rozhodnutí může mít vliv, jsme transparentní a otevření. Podporujeme diverzitu a různorodost v názorech i osobnostech. Jsme otevřeni všemu novému a všichni jsme si rovni, každý má právo u nás říct svůj názor a přitom vědět, že jeho názor bude brán v potaz. Jsme féroví a spravedliví ke všem zaměstnancům. 

Tým budujeme i mimo práci - pořádáme i mimofiremní neformální setkání zaměstnanců, abychom se mezi sebou lépe poznávali. 

  Nadšení pro výsledky

Víme, že nejlepší výsledky pracovníci odvádějí, když jsou motivovaní a práce je baví. 

Kromě již zmíněných průzkumů spokojenosti zaměstnanců také provádíme roční hodnocení a připravujeme rozvojové plány pro zaměstnance.

Hodnocení není jednosměrný proces, Zaměstnanci také mají možnost při hodnocení hodnotit jak svého nadřízeného, tak i nás, jako Zaměstnavatele. Společně s vedoucím si stanovují Zaměstnanci cíle tak, aby byly realizovatelné, ale zároveň motivační.

Se zaměstnanci pravidelně a otevřeně komunikujeme, informujeme je o dění ve společnosti, o výsledcích, cílech, plánech a strategii, aby mohli být více angažováni do firemního dění. 

Zaměstnance se také snažíme rozvíjet, organizujeme jak interní, tak externí školení, nasloucháme rozvojovým potřebám zaměstnanců a snažíme se rozvíjet jejich potenciál. 

ZAUJALO VÁS, CO JSTE SE ZDE DOČETLI? PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNĚ OBSAZOVANÉ POZICE NEBO NÁS KONTAKTUJTE NA NÍŽE UVEDENÝCH KONTAKTECH A PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO SKVĚLÉHO TÝMU!

Tereza Svatková, Jana Billová 

personalni@munters.com 

+420 519 343 555, ext. 108

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x