Společenská odpovědnost!

Je logické, že každý má své touhy a každá země má svá specifická pravidla.

Díky pozornému naslouchání potřebám zákazníka, poskytuje
Munters Group kvalitní výrobky, které plně vyhovují prostředí a požadavkům jednotlivých zákazníků. Munters vyznává politiku neustálého zlepšování a inovace produktů. Tím je zajištěno, že naše zařízení splňují nejpřísnější požadavky na kvalitu.

V Munters Group jde důraz na životní prostředí ruku v ruce s hospodárností. Díky této úžasné kombinaci jsou naše produkty na velmi vysoké úrovni.

Značka Munters znamená: „Vysoká výkonnost při co nejmenších možných provozních nákladech a při nízké emisi škodlivin (CO2).

Všechny produkty, které Munters nabízí, mají trvalou kvalitu a výkonnost, která splňuje nejvyšší standardy. Pro chladicí zařízení jsou použita pouze chladiva, která neobsahujíjí freony a jsou šetrná k životnímu prostředí.

Munters Group má certifikaci ISO a VCA a je členem NVKL. Díky tomu můžete věřit, že jsme skuteční specialisté na chlazení a klimatizaci. Všechny přidružené instalace musí být v souladu s kritérii NVKL, kde si stojí za kvalitou a profesionalitou.

Proto s hrdostí můžeme říci, že Munters Group dodává produkty, které mají nejvyšší kvalitu a výkonnost.

Simply better!

Sdílet

KONTAKT

Munters Czech s.r.o.
Na aleji 570
691 56 Hrušky
Czech Republic

 

IČ: 25589407
DIČ: CZ25589407

 

Telefon: +420 519 343 555
Fax: +420 519 343 666
E-mail: cz.info@munters.com

KDE NÁS NAJDETE?

© 2014 - HB Group Almelo BV, HB Krako

Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zlepšení použitelnosti. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Více informací o cookies

x